Dostawa warzyw w Szczecinie

Oferta hurtowni warzyw i owoców Radomiaki skierowana jest głównie do odbiorców ze Szczecina i sąsiednich miejscowości położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze produkty dostarczamy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Na każdym etapie dostawy dbamy o najwyższą jakość! Wybieramy tylko świeże, sprawdzone produkty od dostawców z Polski, Europy oraz krajów egzotycznych. Nasz asortyment jest bardzo rozbudowany. Dzięki temu możemy zadowolić różnorodnych odbiorców. Zamówienia dostarczamy prosto pod wskazany adres – wygodnie i szybko!

Kontakt

Kogo obsługujemy?

RESTAURACJE
CATERINGI
STOŁÓWKI
SZKOŁY

Jesteś właścicielem
restauracji?

Każdy właściciel restauracji doskonale wie, jak ważne są składniki, z których przygotowuje się posiłki. Liczy się świeżość i jakość. Zachwyć gości smakiem naszych warzyw, owoców i przetworów! W hurtowni Radomiaki dbamy o dobry smak. Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w dobraniu asortymentu z naszej oferty i zagwarantujemy regularne dostawy dopasowane do potrzeb Twojej restauracji.

Kontakt

Zajmujesz się prowadzeniem
cateringu?

Na wesela, urodziny, święta, imprezy firmowe i okolicznościowe – catering jest rozwiązaniem, które chętnie wybierane jest ze względu na wygodę. Zajmujesz się prowadzeniem cateringu i szukasz wysokiej jakości produktów do przygotowania posiłków? A może jesteś właścicielem cateringu dietetycznego? Zapraszamy do kontaktu z nami! Współpraca z hurtownią Radomiaki to doskonały wybór dla Ciebie! U nas znajdziesz warzywa i owoce najwyższej jakości!

Kontakt

Jesteś odpowiedzialny
za stołówkę?

Odpowiednie składniki to podstawa smacznych posiłków. Dla stołówek szczególnie polecamy gotowe przetwory z hurtowni Radomiaki. Skrócą one czas przygotowania dań. Są robione z najwyższej jakości składników i pysznie smakują. Barszcz biały, ćwikła z chrzanem, papryka konserwowa, sałatka obiadowa czy żur wiejski to tylko część naszej oferty. Napisz lub zadzwoń i poznaj pełny asortyment produktów dla stołówek.

Kontakt

Zajmujesz się posiłkami
w szkole?

Odpowiednie żywienie dzieci i młodzieży jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby do przygotowania posiłków dla najmłodszych wybierać świeże produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości, a przy tym są smaczne. Zadbaj o smak, jakość i wysoką zawartość witamin w oferowanych w szkołach posiłkach. Zamów regularne dostawy do szkolnej stołówki z hurtowni Radomiaki!

Kontakt

Obsługujemy Szczecin i okolice + 40 km

Dostarczamy prosto pod wskazany adres! Obsługujemy Szczecin i okoliczne miejscowości w odległości do 40 km. Potrzebujesz dostawy w inne miejsce? Skontaktuj się z nami!

Starannie wyselekcjonowane

Nasza oferta obejmuje produkty i przetwory z Polski, Europy oraz egzotyczne warzywa i owoce. Każdy produkty z asortymentu jest starannie wyselekcjonowany i sprawdzony pod kątem jakości oraz świeżości.

Dostawy dla Twojego biznesu

Potrzebujesz jednorazowej dostawy? A może zależy Ci na regularnym dostarczaniu produktów? Oferujemy rozwiązania skrojone pod indywidualne potrzeby!

Kontakt

Poznaj nasz asortyment

Oferujemy świeże warzywa i owoce, także egzotyczne, przetwory, suszone owocowe i wiele innych.

Asortyment

Korzystam z usług Radomiaków od kilku lat- zadowolenie 100%

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos

Krzysztof Kowalczyk Szczecin

Korzystam z usług Radomiaków od kilku lat- zadowolenie 100%

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos

Krzysztof Kowalczyk Szczecin

Hurt warzyw - Szczecin

Hurtownia Radomiaki specjalizuje się w handlu detalicznym, jak również hurtowym, głównie owoców i warzyw. Nasze produkty są najwyższej jakości. Dbamy o realizację dostaw na czas, jak również o wysoki standard obsługi klientów. Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na pozytywnych opiniach naszych kontrahentów, aby stale rozwijać profil działalności, który jest dla nas kluczowy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty sprzedaży hurtowej warzyw w Szczecinie? Jedną z zalet jest duża przejrzystość naszej oferty. Na bieżąco prowadzimy monitoring cen, dlatego stali odbiorcy informowani są o aktualnych wahaniach kosztów, związanych z dostawą i sprzedażą produktów. Co więcej, idziemy z duchem czasu, dlatego wykorzystujemy wszelkie technologie ułatwiające współpracę z naszymi odbiorcami.

Hurt warzywny Szczecin - zalety

Oprócz ekspresowej realizacji zamówienia wyróżnia nas także długoletnie doświadczenie w branży spożywczo - logistycznej. Dzięki temu nauczyliśmy się skutecznie obsługiwać zamówienia hurtowe. Jesteśmy także otwarci na współpracę z mniejszymi jednostkami jak np.: restauracje, szkoły, czy sale bankietowe. Hurt warzywny w Szczecinie w ofercie hurtowni Radomiaki to nie tylko obsługa województwa zachodniopomorskiego. Zamówienia realizujemy również w części północno - zachodniej i w Niemczech. Istotnym punktem nawiązania z nami współpracy są korzystne ceny hurtowe. Jesteśmy otwarci na dostosowanie rabatów do ilości zamówień.

Co więcej, transport zamówionego u nas towaru jest bardzo wygodny - dostarczamy bowiem produkty pod wskazany adres. Jest to możliwe dzięki temu, że dysponujemy własną flotą samochodową.

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że w naszej ofercie znaleźć można także sprzedaż owoców egzotycznych, jak również przetworów domowych. Oferta jest różnorodna i dostosowana do potrzeb. Warto współpracować z najlepszymi na rynku w zakresie hurtu warzywnego. Zachęcamy do współpracy zainteresowane podmioty ze Szczecina i okolic.

Formularz Kontaktowy